اصناف 724

ایجاد محصول در ووکامرس

ایجاد محصول در ووکامرس

گذاشتن محصول در ووکامرس در عرض چند دقیقه

امروز می‌‌خواهیم آموزش ایجاد محصول جدید در ووکامرس را به شما عزیزان آموزش دهیم، با این کار می‌‌توانید محصولات خود را به‌‌فروش بگذارید و در دنیای مجازی به‌‌راحتی از سایت خود کسب در‌‌آمد کنید. با گذاشتن محصول در ووکامرس و متنوع کردن سایت خود می‌توانید یک سایت پر‌‌درآمد داشته باشید.
ایجاد محصول در ووکامرس

ایجاد محصول در ووکامرس

شما دوستان خوبم باید اول از همه به قسمت محصولات > افزودن محصول بروید تا صفحه‌‌ای مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده شود. در این بخش می‌توانید گذاشتن محصول در ووکامرس را انجام دهید.

در تصویر بالا باید در کادر ساخت محصول کلیک کنید.

در تصویر زیر، نام محصول خود و در کادر بزرگ زیر آن توضیحات کامل در مورد محصول را بنویسید.

ایجاد محصول در ووکامرس

قسمت اطلاعات محصول از مهمترین بخش‌‌های آماده‌‌سازی یک محصول می‌‌باشد که در آن شما با فعال کردن قسمت مجازی و قابل دانلود می‌‌توانید نوع محصول را انتخاب کنید که تنها فروش پستی باشد یا اینکه محصولات قابل دانلود هم باشند، مانند کتاب‌‌های الکترونیکی. در آن کادر شما تنظیمات زیادی را می‌‌توانید انجام دهید که برای هر کدام یک توضیح داده می‌‌شود تا شما بتوانید به آسانی از آن استفاده کنید.

قسمت همگانی

در این قسمت شما می‌‌توانید شناسه محصول خود را وارد کنید و قیمت اصلی و قیمت فروش فوق‌‌العاده را هم وارد نمایید.

قسمت فهرست موجودی

در ابتدا شناسه محصول را وارد کنید، شناسه محصول کدی است یونیک که شما به هر محصول خود اختصاص میدهید، در صورت پرنکردن این قسمت سیستم بصورت اتومات شناسه محصول یونیک به محصول شما اختصاص میدهد

شما با فعال کردن تیک مدیریت موجودی انبار می‌‌توانید مشخص کنید که تعداد محصول در انبار چندتا است، تا از خرید بیش از حد یک محصول جلوگیری کنید و شرمنده مشتریانتان نشوید.

همچنین میتوانید اجازه پیش فروش یک محصول به مشتریانتان رابدهید.

آستانه کم بودن موجودی انبار مقدار حداقل موجودی انبار شما است که با تعیین آن در صورت کاهش سیستم برای تهیه کالای مورد نظر به شما پیام میدهد

قسمت حمل‌‌ونقل

در قسمت حمل‌‌ونقل شما می‌‌توانید وزن، طول و عرض محصول خود را بر حسب واحد انتخابی در مرحله نصب ووکامرس وارد کنید تا در جدول خصوصیات محصول نمایش داده شود.

ایجاد محصول در ووکامرس

محصولات مرتبط

شما با این قسمت می‌‌توانید نوع گروه‌‌بندی محصول و محصولات شبیه به این محصول جدید و محصولاتی که دوست دارید به آن‌‌های که از سایت‌‌تان بازدید یا خرید فراوان دارند را پیشنهاد بدهید استفاده کنید.

ویژگی‌‌ها

شما در قسمت ویژگی‌‌ها می‌‌توانید ویژگی‌‌های محصول خود را برای مشتری‌‌های خود قرار دهید. ویژگی‌‌هایی مثل سیستم‌‌عامل، نوع شبکه‌‌های‌‌ ارتباطی، بو، طعم، جنس و یا هر چیز دیگری…

بخش پیشرفته

در قسمت پیشرفته شما می‌‌توانید یک یادداشت برای محصول خود قرار دهید و از قسمت منوی سفارش هم می‌‌توانید تعداد آن سفارش‌‌های مشتری‌‌های‌‌تان را قرار دهید و با فعال‌‌کردن نقد‌‌وبررسی می‌‌توانید به کاربران خود اجازه نظر‌‌دهی در مورد محصول را بدهید.

 در قسمت زیر باید یک توضیحی کوتاه در مورد محصول خود بدهید.

ایجاد محصول در ووکامرس

باید برای بازدید یا خرید بیشتر محصول برچسب محصول را کامل کنید.

ایجاد محصول در ووکامرس

بعد از برچسب محصولات برای تصویر محصول گزینش نگاره محصول کلیک کرده در پنجره جدید روی تب بارگذاری پرونده ها کلیک کنید، بعد کلید گزینش پرونده ها را بزنید و محصول را از مسیر قرارداده شده در سیستم خود بارگذاری نمایید.

و بعد روی کلید گزینش نگاره محصول بزنید و عکس محصول را در سایت قرار دهید،

توجه داشته باشید این عکس، عکس اصلی محصول است و برای قراردادن سایر عکسها، در قسمت زیر آن گالری محصول برروی افزودن گالری تصاویر محصول کلیک کرده و عکس‌‌های دیگر از محصول را قرار می‌‌دهید و بعد‌‌از‌‌آن باید دسته‌‌بندی مورد‌‌نظر خود را انتخاب کنید، یا اگر هنوز دسته‌‌بندی ندارد بر‌‌روی گزینه افزودن دسته محصول جدید کلیک کنید و دسته جدید بسازید و بعد بر‌‌روی انتشار کلیک کنید تا در سایت شما نمایش داده شود.

 

برای ایجاد دسته بندی جدید میتوانید به آموزش ایجاد دسته بندی مراجعه نمایید.

 

امیدوارم از این مطلب استفاده لازم را ببرید. شاد و پیروز باشید.

ایجاد نوشته در وردپرس

ایجاد دسته بندی محصولات در ووکامرس بصورت صحیح و اصولی

ایجاد دسته بندی در وردپرس