جستجوگر اصناف

ثبت نام و جستجوی اصناف و اشخاص تجاری

مجله اصناف

مطالب آموزشی - تخصصی و عمومی در مجله اصناف 724

خدمات SEO

خدمات سئو و موارد مرتبط با افزایش رتبه سایت

طراحی سایت

طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل

سامانه پیامک

سامانه پیام کوتاه اصناف724

میزبانی وب سایت

هاستینگ مطمئن و قوی با کنترل پنل اختصاصی

صاحب کسب و کار هستید ؟

شما نمیتوانید شبکه های اجتماعی را کنترل کنید. ممکن است فردا بیدار شوید و همه مشتریان خود را از دست رفته ببینید. ما امیدواریم این اتفاق هیچ گاه نیافتد، اما باید به فکر باشید تا مشتریانتان در شبکه های اجتماعی به سایر راه های ارتباطی با شما آشنا شوند و اجازه دهید تا انتخاب کنند که چگونه میخواهند با شما در ارتباط بمانند.

تنها کافیست،در جستجوگر اصناف724 ثبت نام نموده و  لینک اصناف724 خود را در بیو شبکه های اجتماعی تان بگذارید.

بیولینک اصناف724

حمایت از تحصیل دانش‌آموزان کم برخوردار

هر کودکی حق دارد به مدرسه برود، آموزش ببیند و آینده بهتری داشته باشد. صرف نظر از اینکه کجا زندگی می‌کند یا خانواده‌اش چه درآمدی دارد. هر سال عوامل مختلفی دست به دست هم می‌دهند تا کودکان زیادی در سراسر جهان از تحصیل باز بمانند. 

بخشی از در آمد این سایت، جهت حمایت از تحصیل کودکان کم برخوردار اختصاص یافته. 

حمایت از زنان سرپرست خانوار

فعالان صنایع دستی و مشاغل خانگی، با داشتن اراده و انگیزه مناسب توانسته اند در کار های هنری به موفقیت های چشمگیری دست یابند. اما نبود بازار مناسب برای فروش محصولات،  ضعف در کارشبکه ای و تیمی از مشکلات پیش روی آنها می باشد.

رسالت ما برای کمک به بانوان صنعتگر سرزمینمان، کوتاه کردن دست دلالان، و ارسال محصولات و فروش مستقیم با کمترین دخالت واسطه ها است.

حمایت از زنان سرپرست خانوار

لینک تجاری چیست ، چگونه برای کسب و کار من مفید است و چگونه می توانم آن را راه اندازی کنم؟ با بیولینک (لینک تجاری)، می توانید حضور خود در اینترنت را بهینه کنید ، خواه وبلاگ نویس باشید ، هنرمند باشید یا یک پلت فرم تولید محتوا را اداره کنید. (بیشتر بدانیم)

چطوری میشه لینک تجاری (بیولینک) ثبت کرد؟ 

ثبت لینک تجاری خیلی راحته. آموزش کامل ثبت لینک تجاری در اینجا آورده شده. (بیشتر بدانیم)

چطور از بیولینک اینستاگرام برای همه لینک های تجاری استفاده کنیم؟ از سیاست اینستاگرام در مورد پیوندها مطلع هستید. شما فقط یک مکان برای قرار دادن پیوندهای خود به منابع خارجی دارید و آن در بیوگرافی اینستاگرام است.(بیشتر بدانیم)

شبکه های اجتماعی دیگر فقط جذب فالور زیاد یا ارسال عکس های شیک نیستند.بستر شبکه های اجتماعی به شما اجازه نمیدهند تا در پست های خود پیوند فعال داشته باشید. در عوض میتوانید یک لینک قابل کلیک در بیو شبکه اجتماعی خودتان بگذارید. این تنها جایی است که میتوانید بطور مداوم دنبال کنندگان خود را هدایت کنید. (بیشتر بدانیم)

حداکثر استفاده را از فضای پیوند بیو اینستاگرام خود ببرید.حتی هنگام ایجاد یک نام تجاری در رسانه های اجتماعی، نیز این کار را انجام دهید. اگر چیزی را در اینستاگرام به اشتراک می گذارید و می خواهید افراد را به وب سایت دیگری راهنمایی کنید ، توصیه می کنم از پیوند بیو اینستاگرام خود استفاده کنید. (بیشتر بدانیم)

شما میتوانید در شبکه های اجتماعی خود هر پستی را به یک لینک ارتباط دهید، اما بیاد داشته باشید هر گاه کوچکترین تغییری در لینک خود اعمال کنید باید تمام پست های خود در شبکه های اجتماعی تان را نیز تغییر دهید، اینکار وقت بسیاری را از شما خواهد گرفت در حالی که با کمک ابزاری ساده مثل بیو لینک فقط کافی است یکبار تغییرات خود را اعمال کنید و مطمئن باشید مشتریانتان در لحظه تغییرات شما را خواهند دید.(بیشتر بدانیم)

ارتباط با ما