اسانس آریان

طعم ، مزه و فراتر از آن
تنها در یک قطره

slider 001 asnaf724 com

صنایع کیمیاگر آریان‌اسانس

متخصص در طعم های کلیدی

 تولید کننده انواع اسانس های خوراکی، امولسیون ها
و بنیان نوشابه‌های گازدار ..

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس فعالیت خود را با نام بازرگانی حاجی زاده در سال 1368جهت واردات اسانس های خوراکی بهداشتی و آرایشی به عنوان نماینده انحصاری شرکت دراگوکو آلمان آغاز نمود. پس از 10 سال تلاش مستمر و پیشرو در این صنعت با توجه به شناخت و حضور مستمر در بازار ایران و نیاز مشتریان به حجم و تنوع بالای اسانس، این شرکت را بر آن داشت تا پروژه ساخت اولین کارخانه تولید اسانس (تحت لیسانس شرکت symrise آلمان) را به جریان انداخته و منطبق بر دانش و تکنولوژی روز دنیا «آزمایشگاه مرکزی» را راه‌اندازی کند. این امر با بهره‌مندی  از دانش متخصصین آلمانی در کمتر از 2 سال تحقق یافت و فاز نخست کارخانه در شهر ابهر راه اندازی شد و شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس به طور رسمی کار خود را آغاز نمود. از سال 1381 این شرکت مسیر بومی سازی دانش را با بکارگیری فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های برتر ایران، زیر نظر متخصصین آلمانی آغاز، و در سال 1389 همزمان با جشن ده سالگی شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس، با اتکا به 20 سال تجربه و دانش، فاز دوم کارخانه را با جهت تسهیل در فرآیند و استفاده از ماشین آلات جدیدتر، در شهرک صنعتی اشتهارد، افتتاح کرد و در ادامه خط تولید جدیدی جهت امولسیون های نوشابه های گازدار، راه‌اندازی نمود. در حال حاضر صنایع کیمیاگر آریان اسانس، توانسته با داشتن فرمولاسیون های اختصاصی، مطابق با دانش روز دنیا و دارا بودن نیروهای متخصص و آزمایشگاه های مجهز، محصولی با کیفیت رقابتی و در حد استاندارهای جهانی تولید کند و جایگاهی مناسب و قابل احترام در بین تولید کنندگان صنایع غذایی، به خود اختصاص دهد.

slider 005 asnaf724 com

چرا مشتریان آریان اسانس را انتخاب می‌کنند؟

در محصولات غذایی، کیفیت محصول نهایی شامل بافت، مواد اولیه مرغوب، سلامت و حتی بسته بندی در کنار عطر و طعم، از عوامل اصلی در تضمین موفقیت فروش کالا است.

grape icon

شرکت صنایع کیمیاگر آریان اسانس

نوآوری مداوم
پیش بینی نیاز مصرف کننده

slider 008 asnaf724 com

محصولات

وبلاگ آریان اسانس

دوزیابی اسانس ها در صنعت غذا

اسانس ها گرانترین جزء در مواد اولیه مورد مصرف در صنایع غذایی می باشند. از این رو، اهمیت دوز یابی اسانس ها با توجه به جنبه اقتصادی جایگاه ویژه ای دارند.

وبلاگ آریان اسانس

تفاوت اسانس و عصاره چیست؟

تفاوت اسانس و عصاره یکی از سوال های مهم و کنجکاوانه در صنعت غذا محسوب می شود؟ اینکه کدام را برای محصولات خود استفاده کنیم می تواند کمک قابل توجهی باشد.

صنایع کیمیاگر آریان‌اسانس

درخواست نمونه