asnaf 724

بانک مشاغل و اطلاعات ایران

ثبت نام کارت ویزیت دیجیتال

اطلاعات خود را در لحظه ویرایش کنید

کارت ویزیت دیجیتال شما در لحظه قابل تغیر است، بدون نگرانی درباره تغیر آدرس یا تلفن اطلاعات خود را بروز در اختیار مشتریانتان قرار دهید.

به هدف بزنید

کارت ویزیت دیجیتال مشتریان شما را براحتی به لینک ها و صفحات مورد نظر شما هدایت میکند.

تنها به هدفتان بیاندیشید

ارائه گزارش از بازدید صفحات در لحظه

با گزارشات کارت ویزیت دیجیتال خود براحتی رد پای مشتریانتان را دنبال کنید و ببینید آنها از کدام محصول یا خدمت شما بیشتر بازدید میکنند.

بهترین جایگزین کارت های کاغذی

با این کارت دیگر نیاز به تجدید چاپ کارت ویزیت خود به دلیل تغیر در اطلاعات ندارید. حتی بدون نگرانی از تمام شدن کارت های خود میتوانید براحتی آنرا منتشر کنید

درباره مشهد
شهر مشهد که از وجود حرم امام رضا (ع) بهره می برد به عنوان پایتخت مذهبی ایران شناخته می شود و به همین دلیل است که سالانه نظر  گردشگران خارجی و داخلی زیادی را به خود جلب می کند، به همین خاطر این عامل باعث شده تا علاوه بر جنبه مذهبی و زیارتی در جنبه… ادامه خواندن درباره مشهد

شهر مشهد که از وجود حرم امام رضا (ع) بهره می برد به عنوان پایتخت مذهبی ایران شناخته می شود و به همین دلیل است که سالانه نظر  گردشگران خارجی و داخلی زیادی را به خود جلب می کند، به همین خاطر این عامل باعث شده تا علاوه بر جنبه مذهبی و زیارتی در جنبه های گردشگری نیز پیشرفت های چشمگیری داشته باشد و با گذشت زمان این شهر بیشتر از قبل از قالب مذهبی خارج شده و جنبه های گردشگری پیدا کرده است. در این مطلب قصد داریم تا محبوب ترین و پرطرفدار ترین جاهای دیدنی مشهد را به شما مسافران عزیز معرفی نماییم که در سفر به مشهد از این اماکن هم دیدن کنید.

جاهای دیدنی مشهد را می‌شناسید؟ شهر مشهد مقدس در شمال‌شرقی ایران مرکز استان خراسان رضوی است. دومین شهر پرجمعیت کشور به شمار می‌رود. به دلیل وجود بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) سالانه پذیرای 32 میلیون زایر داخلی و 1 میلیون زایر خارجی می‌باشد. پیش از آنکه جاهای دیدنی مشهد را به شما معرفی کنیم بد نیست بدانید آمارها نشان می‌دهد  که هر ایرانی به طور میانگین هر سه سال یک بار به مشهد سفر می‌کند. همین امر باعث شده است که رزرو هتل مشهد ، اجاره سوییت در مشهد و تور مشهد همواره و در تمام اوقات سال پررونق باشد. همچنین آب و هوای مشهد متغیر اما معتدل رو به سرد و خشک می‌باشد به طوری که از تابستان‌هایی گرم و خشک و زمستان‌هایی سرد و مرطوب برخوردار است.

به باور شیعیان، امام رضا (ع) پس از شهادت به دست مأمون، در سال ۲۰۳ هـ. ق، در کنار مدفن هارون الرشید به خاک سپرده شد. و از آن پس قریه «سناباد نوغان» به نام «مشهدالرضا» خوانده شد. این شهر در زمان نادرشاه افشار پایتخت ایران بوده است. در ادامه اطلاعات بیشتری را در مورد جاهای دیدنی مشهد و هر آنچه برای سفر به مشهد نیاز دارید در اختیارتان قرار داده ایم.

چگونه به مشهد برویم؟

سفر به مشهد با هواپیما

فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد  دومین فرودگاه پرتردد کشور محسوب می‌شود که روزانه حداقل برای 170 و حداکثر 240 پرواز خدمات ارایه می‌دهد. به طور متوسط روزانه 22000 مسافر داخلی و خارجی از این فرودگاه استفاده می‌کنند که بالغ بر 20 درصد آنها مسافر خارجی هستند. این فرودگاه به 34 مسیر داخلی و 20 مسیر خارجی پرواز مستقیم دارد. 14 شرکت هواپیمایی داخلی و 16 شرکت خارجی در این فرودگاه فعالیت دارند.

مدت زمان پرواز تا مشهد ( این مدت زمان ممکن است بسته به شرایط آب‌و‌هوا و یا نوع پرواز متغیر باشد)

    پروازاز  تهران : مدت زمان تخمینی 1 ساعت و 20 دقیقه

    پرواز از اصفهان : مدت زمان تخمینی 1 ساعت و 11 دقیقه

    پرواز از یزد : مدت زمان تخمینی 59 دقیقه

    پرواز از شیراز : مدت زمان تخمینی 1 ساعت و 25 دقیقه

    پرواز از کیش : مدت زمان تخمینی در پروازهای مستقیم 2 ساعت

    پرواز از قشم : مدت زمان تخمینی 2 ساعت

    پرواز از تبریز : مدت زمان تخمینی 1 ساعت و 43 دقیقه

    پرواز از اهواز : مدت زمان تخمینی 1 ساعت و 39 دقیقه

    پرواز از بندرعباس : مدت زمان تخمینی 1 ساعت و 31 دقیقه

سفر به مشهد با قطار

راه آهن مشهد  که در مرکز شهر و نزدیک حرم امام رضا (ع) قرار دارد یکی از بیست شاهکار معماری بعد از جنگ جهانی دوم در آسیا و زیباترین و مجهزترین ایستگاه راه‌آهن ایران است. به طور میانگین سالانه 14 میلیون مسافر از طریق این راه آهن جابه جا می‌شوند. حدود 30 درصد از زایران از طریق قطار وارد مشهد می‌شوند.

خطوط ریلی که به به این ایستگاه راه دارند شهر های تهران، شاهرود، سمنان، طبس، اصفهان، تبریز، مهاباد، اهواز، شبستر، ملایر، قم، زنجان، قزوین، کرج، کاشان، یزد، کرمان، بندرعباس، ساری، شیراز و سرخس هستند. تمامی شهر های نام برده دارای قطارهایی برای مسیر های رفت و برگشت به تمام مقاصد نامبرده هستند.

مدت زمان سفر با قطار

    قطار از تهران : میانگین 12 ساعت

    قطار از اصفهان : میانگین 18 ساعت

    قطار از شیراز : میانگین 24 ساعت

    قطار از یزد : میانگین 14 ساعت و 30 دقیقه

    قطار از قم : میانگین 13 ساعت

    قطار از تبریز : میانگین 25 ساعت

    قطار از اهواز : میانگین 26 ساعت

    قطار از بندرعباس : میانگین 22 ساعت

    قطار از ساری : میانگین 15 ساعت

سفر با اتوبوس

    از شمال: پایانه معراج

    از جنوب: پایانه امام رضا

    از شرق: پایانه راه ابریشم

زمان سفر  با اتوبوس

    تهران : 891 کیلومتر میانگین 12 ساعت

    اصفهان : 1157 کیلومتر میانگین 13 ساعت

    شیراز : 1400 کیلومتر میانگین 16 ساعت

    یزد : 930 کیلومتر میانگین 11 ساعت

    قم : 954 کیلومتر میانگین 11 ساعت

    تبریز : 1525 کیلومتر میانگین 16 ساعت

    اهواز : 1632 کیلومتر میانگین 19 ساعت

    بندرعباس : 1560 میانگین 18 ساعت

سفر با ماشین

    از شمال : شهرستان کلات و جاده مشهد کلات

    از شمال شرق : شهرستان سرخس و جاده مشهد سرخس

    از جنوب : شهرستان تربت حیدریه

    از جنوب شرق : از شهرستان نیشابور و از دو راه آزادراه مشهد-باغچه و راه مشهد مُلک آباد

    از جنوب شرق : از شهرستان فریمان و تربت جام و مرز کشور افغانستان

    از جنوب غرب : از شهرستان طرقبه شاندیز

    از شمال غرب : از شهرستان چناران و جاده قوچان

جاذبه های مذهبی

شهر مشهد به سبب وجود بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) با نام پایتخت معنوی ایران نیز شناخته می شود. علاوه بر این مساجد تاریخی، آرامگاه‌ها و مقبره‌های متعددی در مشهد وجود دارند که جلوه‌گاه هنر و معماری اصیل اسلامی-ایرانی می‌باشند. در این مقاله برخی از جاهای دیدنی مشهد معرفی شده اند که از این مجموعه می‌توان به مسجد گوهرشاد، مسجد شاه یا هفتاد و دو تن، مصلی طرق، آرامگاه پیر پالاندوز، آرامگاه شیخ نخودکی، گنبد خشتی، گنبد سبز و آرامگاه خواجه ربیع اشاره کرد. هم‌چنین امامزاده ناصر و یاسر در نزدیکی طرقبه و آرامگاه امامزاده یحیی در جاده سرخس، آرامگاه خواجه اباصلت و آرامگاه خواجه مراد در جاده فریمان در نزدیکی مشهد از مکان های زیارتی مشهد  محسوب می شوند.

از دیگر نقاط دیدنی مشهد میتوان به امامزاده سید ابوالقاسم صالح (ع) ، پل شاهی، روستای ییلاقی ایده لیک، دره سیستان، دره آل، ، روستا نغندر، ، منطقه ییلاقی لایین، غار زری و …. اشاره کرد.

حتما شما هم در سفر به مشهد این سوال را از خود پرسیده اید که از جاهای دیدنی کجا خوبه ؟ مکان های تفریحی و هیجانی متعددی وجود دارند که می توانید بخشی از زمان سفر خود را به این تفریحات اختصاص دهید.

میتوانید لیست این مکانهای دیدنی را در بخش گردشگری و راهنمای شهری بانک مشاغل ایران (اصناف724) ملاحظه نمایید

برخی از مشتریان ما

با کلیک بر روی آیکون هر مشتری به صفحه مربوطه منتقل شده و میتوانید از نزدیک کارت ویزیت مجازی و امکانات آنرا مشاهده نمایید

در تجارت

متفاوت بدرخشید

زمانی را به یاد بیاورید که از کارت های کاغذی چاپ شده برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده می کردید. این روش های قدیمی در زمان حاضر عملی نیستند، مردم می توانند کارت شما را به راحتی گم کنند. اما با کارت‌های مجازی دیجیتال، اطلاعات شما همیشه، همراه آن‌ها، در گوشی‌هایشان وجود دارد. اکنون می توانید اطلاعات خود را تنها با یک کلیک با صدها نفر به اشتراک بگذارید، حتی لازم نیست شخصاً آنها را ملاقات کنید. مشتریان احتمالی می توانند به راحتی از طریق تماس، پیامک، شبکه های اجتماعی و غیره با شما ارتباط برقرار کنند

امنیت فوق العاده

سفارشی سازی آسان

کاملا رسپانسیو