مشخصات یخچال فریزرهای اسنوا

این روزها در بازار خرید یخچال فریزر دستتان برای هر انتخابی باز است. از یخچال فریزرهای ایرانی گرفته تا یخچال های خارجی. یخچال فریزر جزو نیازهای اولیه هر آشپزخانه ای است. وجود انواع و اقسام محصولات یخچال و فریزر از قبیل ساید بای ساید ، دوقلو. یخچال فریزر های بالا و پایین ، یخچال تک درب، درب فرانسوی. یخچال فریزر چهار درب و… با قابلیت های متنوع ، کار انتخاب را بسیار دشوار می کند. در ادامه شما را با پرطرفدارترین و محبوب ترین یخچال فریزرهای اسنوا  آشنا می کنیم :

یخچال فریزر تک درب

این مدل از یخچال فریزر، قدیمی ترین مدل های یخچال فریزر هستند که از قدیم در خانه در دسترس بودند. امروزه نیز این مدل از یخچال فریزرها به دلیل کوچکی، عدم نیاز به فضای زیاد در بیشتر ادارات، فروشگاه ها و حتی هتل ها مورد استفاده قرار می گیرند.

این مدل از یخچال فریزرها که به عنوان یخچال فریزرهای اقتصادی نیز شناخته می شوند، بهترین گزینه برای خانواده های کوچک و افراد مجرد به حساب می آیند که تنها به ویژگی پایه ای یک یخچال فریزر نیاز دارند.

یخچال فریزرهای اسنوا

دانلود کاتالوگ محصولات اسنوا

یخچال فریزر بالا پایین

یخچال فریزرهای اسنوا

در طرح هایی که از این مدل یخچال فریزر طراحی شده، گاهی فریزر در پایین و یخچال در بالا قرار دارد. و گاهی یخچال پایین و فریزر بالاست. در این مدل ها نیازی به خم شدن مداوم برای دسترسی به مواد غذایی نیست. همچنین مدل های فریزر پایین به جای قفسه، کشویی بوده و پهن تر و جادارتر از مدل های فریزر بالا هستند. شما میتوانید در کاتالوگ یخچال فریزرهای اسنوا انواع ساخته شده این مدل را مشاهده کنید.

یخچال فریزرهای اسنوا

دانلود کاتالوگ محصولات اسنوا

یخچال فریزر دو قلو (یخچال و فریزر جدا از هم)

یخچال فریزرهای اسنوا

یخچال فریزرهای دوقلو نیز از مدل هایی هستند که از قدیم در بازار موجود بوده. همیشه جزء پرطرفدارترین مدل های زمان خود بوده اند. البته امروزه با عرضه مدل های جدید که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت، استقبال از این مدل یخچال فریزرها تا حدی کاهش یافته است.

این مدل از یخچال فریزرها به دلیل ماهیت خود نسبت به سایر انواع یخچال فریزرهای موجود در بازار، حجم به مراتب بالاتری دارند و بیشتر برای خانواده های پرجمعیت استفاده می شوند. علاوه بر آن، به دلیل جدا بودن یخچال و فریزر از همدیگر، جابجایی آنها نسبت به سایر یخچال فریزرها نظیر ساید بای ساید راحت تر است.

در ضمن در این مدل از یخچال فریزر، افراد به حجم مساوی از یخچال و فریزر دسترسی دارند. شاید بتوان گفت مشکل اصلی این دسته از یخچال ها، فضای مورد نیاز بزرگ آن ها است و می بایست ابعاد این نوع یخچال ها در مراحل طراحی کابینت آشپزخانه مدنظر قرار گیرد.شما میتوانید در کاتالوگ یخچال فریزرهای اسنوا انواع ساخته شده این مدل را مشاهده کنید.

یخچال فریزرهای اسنوا

ساید‌بای‌ساید

یخچال فریزرهای اسنوا

در طول سال های اخیر، این مدل ها یکی از پر فروش ترین مدل های یخچال فریزرها در ایران و جهان بوده است. دلیل این محبوبیت به خاطر وجود فضای داخلی بیشتر نسبت به سایر مدل ها می باشد. یخچال فریزر ساید بای ساید در حقیقت مدل ارتقاء یافته یخچال فریزرهای دوقلو بوده. که علاوه بر یک تکه شدن، امکان تنظیم حجم یخچال و فریزر را برای مشتریان به شکل بهتری فراهم شده است. در این یخچال ها همانطور که از نام آن پیداست ، یخچال و فریزر در کنار هم قرار گرفته اند.

دانلود کاتالوگ محصولات اسنوا

در مدل های جدیدتر ساید بای ساید فضای یخچال کمی بیشتر شده . این فضا ، بار خانگی نامگذاری شده و مختص نگهداری انواع نوشیدنی می باشد. مزیت این دستگاه در این است که عمق زیادی دارد ولی در عین حال عرض کمتری نسبت به مدل دوقلو دارد. یخچال فریزرهای ساید بای ساید طراحی بسیار زیبایی دارند ولی عموماً فضای زیادی ندارند و امکان نگهداری موارد حجیم را نخواهید داشت. در مقابل اگر از مواد تازه و فریزری به یک اندازه استفاده می کنید، این گزینه می تواند مناسب ترین گزینه به حساب آید. شما میتوانید در کاتالوگ یخچال فریزرهای اسنوا انواع ساخته شده این مدل را مشاهده کنید.

یخچال فریزرهای اسنوا

 یخچال فریزر درب فرانسوی (فریزر پایین با یخچال دو درب)

همانطور که توضیح داده شد. در ادامه نوآوری های صورت گرفته در طراحی انواع یخچال فریزر. نوع جدیدی از یخچال فریزر به بازار عرضه شد بنام درب فرانسوی یا فرنچ دور. در این طراحی جدید که دارای ویژگی های جدید و متنوعی است. محل قرارگیری یخچال و فریزر بجای آن که در کنار همدیگر قرار داشته باشد. مجدد به بالا و پایین تفکیک گردید. با یک تکه کردن یخچال و فریزر و افزایش عرض آن، امکانات جدیدی را برای مصرف کنندگان فراهم آمد.

این نوع یخچال فریزرها در واقع ترکیب یخچال ساید بای ساید با یخچال فریزر پایین تشکیل شده است. در یخچال های درب فرانسوی دیگر محدودیتی که برای قراردادن وسایل بزرگ مانند کیک تولد یا ظرف های عریض وجود داشت، مرتفع شده. و شما به راحتی می توانید از فضای عریض آن به شکل دلخواه استفاده کنید.

در قسمت پایین نیز که فریزر قرار دارد، برای سهولت استفاده و طراحی متمایز، کشویی قرار داده شده که دسترسی به کلیه مواد غذایی حتی تا انتهای فریزر را به راحتی میسر می کند. یخچال های با طرح فرانسوی جزو جادارترین یخچال فریزرها محسوب می شوند که جلوه بسیار شیک و مدرنی به آشپزخانه شما می دهند. البته این مدل ها در بین تمامی مدل های یخچال فریزر، از همه گران تر می باشند.

دانلود کاتالوگ محصولات اسنوا

 یخچال فریزرهای ۴ درب

این مدل از یخچال فریزرها نیز تقریبا مشابه یخچال فریزرهای درب فرانسوی است. با این تفاوت که در بخش فریزر پایین بجای کشو دارای دو درب جداگانه است. مزیت این طراحی نسبت به طراحی درب فرانسوی آن است که بجای یک یا دو کشو یک تکه مرتبط با فریزر، شما دسترسی به تعداد کشوهای بیشتری دارید. که امکان تفکیک و طبقه بندی مواد غذایی را بیشتر برای شما فراهم می کند.

اما امکان قراردادن موادغذایی بزرگ و عریض دیگر برای شما فراهم نیست. به عنوان مثال اگر زمانی تصمیم داشته باشید برای مهمانی آخر هفته خود یک ماهی درسته را طبخ کنید، امکان نگهداری آن تنها در یخچال فریزرهای درب فرانسوی وجود دارد!

 

راهنمای خرید

اگر محدودیتی در بودجه ندارید. و فضای کافی در آشپزخانه دارید ، ساید بای ساید بهترین گزینه برای شماست. از دیگر مزایای این دستگاه می توان به ظاهر و طراحی شیک و زیبا. قابلیت های متعدد مانند یخساز و آبسردکن و موتور قدرتمند اشاره کرد.

شرکت اسنوا مجموعه بسیار کاملی از انواع ساید بای ساید و یخچال فریزرهای اسنوا را در طرح ها و رنگهای مختلف دارد. میتوانید جهت آشنایی بیشتر با یخچال فریزرهای اسنوا کاتالوگ یخچال فریزرهای اسنوا را از اینجا مشاهده نمایید.

همچنین میتوانید از این لینک با مدیران فروش شرکت اسنوا ارتباط برقرار کرده. و از توضیحات آنها استفاده نمایید.

یخچال فریزرهای اسنوا

دانلود کاتالوگ محصولات اسنوا

Comments

mood_bad
  • Comments are closed.