مشخصات کولرگازی اسنوا

اسنوا یکی از برندهای بسیار محبوب ایرانی در تولید کولرگازی میبلشد. کولرهای گازی اسنوا دارای کیفیت بسیار بالا و طراحی و زیبایی منحصر بفردی هستند.

کولرگازی اسنوا دارای موتور قدرتمند و بسیار کم صدا هستند. امکانات گوناگون، تنوع مدل، قدرت پرتاب باد از ویژگی های این برند می باشند. همچنین از دیگر ویژگی های این این محصول قیمت بسیار خوب و کیفیت بالای آن است. بنابراین اگر شما یک اسپلیت کم مصرف می خواهید که دارای توان بالایی نیز باشد. و بتواند در تمامی فصول سال دمای محیط را خنک کند پس بهترین انتخاب کولر گازی اسنوا است.

یخچال فریزرهای اسنوا

در انتخاب مدل و طرح حتما می بایست به مساحت و متراژ محل مورد نظر توجه کنید. بعضی از مدل های اسپلیت اسنوا تک منظوره و بعضی دیگر به صورت دو منظوره می باشند. مدل های دو منظوره به علت داشتن قابلیت سرمایشی و گرمایشی محبوبیت بیشتری دارد. نکته دیگر اینکه شرکت اسنوا در مدل های مختلف محصولات خود از کمپرسور های مختلفی استفاده کرده است. تا کولرهای گازی اسنوا بتواند در شرایط مختلف آب و هوایی سرد ، گرم و غیره بهترین عملکرد را داشته باشد. اسپلیت تک منظوره اسنوا برای مناطق بسیار گرم مانند جنوب مناسب است . این اسپلیت دارای کمپرسور پیستونی می باشد. این کمپرسور عملکرد بسیار خوبی در هوای حاره ای داشته و مدل آن نیز B می باشد.

دانلود کاتالوگ محصولات اسنوا

انواع مدل های کولرگازی اسنوا

مدل های دو منظوره اسپلیت اسنوا دارای کمپرسورهایی مثل روتاری، روتاری-اینورتر می باشند. مدل های اینورتر به طور کامل کم مصرف هستند و برچسب انرژی A نیز دارند. اسنوا برای ایجاد هوایی خالی از هر نوع آلودگی از انواع گوناگون فیلترها استفاده میکند که عبارتند از :

  • فیلتر سیلور یون.
  • فیلتر کربن فعال.
  • فیلتر نانو فتوکاتالیست.
  • و در بعضی از مدل ها فیلتر کاتچین.

مزایای فیلتر های در کولر گازی

این فیلترها کلیه ذرات ، بو و باکتری های معلق در هوا را از بین می برند و سبب تمیزی و بهداشت محیط و هوا می شوند.

در کولرگازی اسنوا از فناوری های بسیار متتنوعی استفاده شده است که سبب کاهش مصرف انرژی، استفاده آسان و در نهایت عملکرد خوب شده است.

اسپلیت اسنوا مجهز به محافظ طلایی کمپرسور است که قابلیت تمیزکنندگی خودکار را دارا می باشد. و باعث محافظت از اوپراتور شده و همچنین باعث می شود که غبار و جرمی بر سطح اوپراتور وجود نداشته باشد.

یکی دیگر از ویژگی های این اسپلیت این است که قابلیت خواب راحت هر 30 دقیقه یک بار را دارد که سبب کاهش میزان دما  می شود.

از دیگر قابلیت ها و امکانات گوناگون این مدل کولرگازی اسنوا، سیستم راه اندازی اتوماتیک، سیستم نظافت اتوماتیک و سیستم تنظیم دمای هوشمند می باشد.

با در نظر گرفتن امکاناتی که این اسپلیت دارا می باشد. قیمت آن بسیار به صرفه بوده و ارزش خرید را دارد.

دانلود کاتالوگ محصولات اسنوایخچال فریزرهای اسنوا

مزایای کولرگازی اسپلیت اسنوا

اسپلیت اسنوا مانند هر اسپلیت دیگر دارای یک سری مزایا می باشد که برای خرید مطمئن تر بهتر است که آن ها را بدانید :

از محصولات بسیار با کیفیت از برند های ایرانی در قسمت سیستم های تهویه مطبوع می باشد.

دارای طراحی زیبا با بهره بری از برترین تکنولوژی‌های روز دنیا می باشد.

موتور این اسپلیت بسیار کم صدا و بسیار قدرتمند می باشد.

دارای تنوع بسیار بالا در مدل می باشد.

دارای قدرت پرتاب باد بالا می باشد .

دارای کیفیت ساخت بسیار بالا می باشد و از نظر قیمت مقرون به صرفه می باشد.

انواع فیلتر اسپلیت اسنوا برای جلوگیری از آلودگی.

یخچال فریزرهای اسنوا

دانلود کاتالوگ محصولات اسنوا

همانطور که ذکر کردیم، در ساخت اسپلیت اسنوا از فیلتر های گوناگونی استفاده شده، مانند فیلتر سیلوریون ، فیلتر کربن فعال، فتو کاتالیست و نانو.

این فیلترها کلیه ذرات بو و باکتری های معلق موجود در هوا را از بین برده و سبب بهداشت و تمیز شدن جریان هوا می شوند.

پس برای کسانی که به دنبال یک کولر گازی کم مصرف و با قدرت بالا می باشند تا در فصل های گوناگون محیط را خنک کند بهترین انتخاب کولر گازی اسنوا می باشد.

مدلهای مختلف کولرگازی اسنوا :

اسپلیت اسنوا دارای مدل های گوناگونی می باشد که متناسب با متراژ فضاهای گوناگون در ظرفیت های مختلف 9000BTU تا 48000 طراحی شده و تولید می‌شوند.

در هنگام خرید کولر گازی اسنوا حتما به مساحت مکان مورد نظر توجه کنید و طبق مساحت مورد نظر اسپلیت را انتخاب نمایید.

بعضی از مدل های این کولر گازی تک منظوره هستند. بعضی دیگر دو منظوره می باشند. که در مدل های دو منظوره قابلیت سرمایشی و هم گرمایشی وجود دارد که به همین دلیل دارای طرفداران بیشتری نیز می باشد.

همچنین اسنوا در ساخت اسپلیت های خود از کمپرسور های گوناکونی بهره برده است تا در تمامی مناطق آب وهوایی بهترین عملکرد را داشته باشند.

دانلود کاتالوگ محصولات اسنوا

یخچال فریزرهای اسنوا

 

Comments

mood_bad
  • Comments are closed.