مشخصات لباسشویی اسنوا

ماشین لباسشویی یکی از محبوب ترین لوازم خانگی اسنوا به حساب می آید که دارای مدلهای متنوع و متعدد است. طراحی زیبا و استفاده از جدیدترین فناوری های شستشو. جزئی ضروری از طراحی لباسشویی اسنوا می باشد. اسنوا این محصولات را در گنجایش های 7 تا 10 کیلوگرمی متناسب با نیاز خانواده شما تولید کرده است.

نکته مهم دیگری که در ساخت لباسشویی اسنوا بکار رفته استفاده از موتور های دایرکت درایو بوده. که باعث کاهش مصرف انرژی و افزایش طول عمر دستگاه شما می باشد. از جمله قابلیت های دیگر این محصولات می توان به درام الماسه و قابلیت واش این واش wash in wash در بسیاری از مدل ها اشاره کرد. بدین معنا که در حین کار لباسشویی می توانید لباس به دستگاه اضافه کنید.

یخچال فریزرهای اسنوا

دانلود کاتالوگ محصولات اسنوا

ویژگی های مشترک ماشین لباسشویی هایی هارمونی و واش این واش اسنوا

تمام ماشین های لباسشوئی اسنوا کم مصرف و دارای چهارده، پانزده برنامه ی متفاوت شستشو هستند. همچین ماشین لباسشوئی اسنوا سری هارمونی و واش این واش به فناوری نانو سیلور مجهز هستند که باعث می شود تا 650 نوع از میکروب ها، قارچ، باکتری و ویروس ها را از بین ببرد.

از دیگر ویژگی های مشترک بین ماشین های لباسشوئی اسنوا، می توان به سامانه عیب یابی خودکار، صفحه نمایش LED، طراحی درام الماسه، شستشو سریع و شستشو با تاخیر اشاره کرد.

تا اینجا هر ویژگی و قابلیتی که توضیح دادیم. بین لباسشوئی اسنوا مدل هارمونی و واش این واش مشترک بود. حالا می خواهیم به ویژگی های خاص سری هارمونی و واش این واش بپردازیم.

لباسشویی اسنوا

ماشین لباسشویی های هارمونی اسنوا دارای چه ویژگی های منحصر به فردی هستند؟

از ویژگی های لباسشویی های هارمونی می توان به فناوری شستشو با بخار که باعث می شود لباس های نرم و صافی تحویلتان دهد اشاره کرد.

ماشین لباسشویی های واش ای واش اسنوا دارای چه ویژگی های منحصر به فردی هستند؟

از ویژگی های لباسشویی های واش این واش می توان درب دوم برای ورود لباس های جا مانده به محفظه لباسشویی و موتور بدون تسمه و بدون لرزش دایرکت درایو اشاره کرد.

یخچال فریزرهای اسنوا

دانلود کاتالوگ محصولات اسنوا

قابلیت اضافه کردن لباس حین کار Wash in Wash

با این فناوری ماشین لباسشویی اسنوا می توانید بعد از شروع به کار دستگاه. در هر زمان لباس های جا مانده و یا فراموش شده را از طریق دریچه مخصوصی که روی اصلی قرار گرفته. به ماشین لباسشویی اضافه کرد. همچنین لباسشویی اسنوا مجهز به سیستم آبکشی شرعی است. که لباس ها را در جریان سیال آب کُر پاک و تطهیر می کند.

Comments

mood_bad
  • Comments are closed.