مشخصات اجاق گاز اسنوا

اجاق گاز اسنوا از جمله اجاق گازهای مطرح در بازار میباشد. کلیه محصولات اسنوا با جدید ترین تکنولوژی روز دنیا تولید شده. و خریدار را از خرید محصولات خارجی با قیمت بالاتر بی نیاز میسازد. طراحی جدید سرشعله ها از ورود جرم و غذا به درون دستگاه جلوگیری میکند. اجاق گاز اسنوا به سیستم ایمنی ترموکوپل، محفظه فر آنتی باکتریال، شیشه کشویی و دیواره طبقاتی داخل فر مجهز میباشد. اسنوا اجاق گازهای خود را پنج شعله و در رنگ های مختلفی ارائه کرده است. برای خرید اجاق گاز این برند، از اطلاعات گردآوری شده در کاتالوگ محصولات اسنوا استفاده نمایید، و بر روی کلید تماس با اسنوا کلیک نمایید تا نمایندگان فروش اسنوا شما را از قیمت اجاق گاز و جزئیات هر کدام مطلع کنند.

یخچال فریزرهای اسنوا

نمایندگی شعبه گلبهار اسنوا، به عنوان نماینده رسمی برند اسنوا ، انواع اجاق گاز اسنوا را با بهترین قیمت بازار و ضمانت نامه  به فروش میرساند. برای مشاهده کاتلوگ اجاق گاز های اسنوا کلیک کنید .

دانلود کاتالوگ محصولات اسنوا

هرکدوم از لوازم خونگی اسنوایی یه وظیفه‌ی مهم داره، اونم اینه که یه کاری کنه شما بتونین از زمان مفیدتون به بهترین شکل ممکن استفاده کنین. کارهای تکراری و خسته کننده رو لوازم خونگی‌ اسنوا براتون انجام می‌ده تا شما بتونین به کارهای مهمتون برسین!

اجاق گاز

وجود اجاق‌گاز در آشپزخانه از ضروری‌ترین وسایل موجود در آن برای پخت‌وپز است. همراه با رشد روزافزون تکنولوژی، همواره مدل‌های پیشرفته‌تر و متنوع‌تری از اجاق‌گاز را در دسترس داریم. هرکدام از اجاق‌گازها دارای امکانات خاص خود هستند. طی هر دوره شرکت‌های تولیدکننده با توجه به نیاز مصرف‌کنندگان، انواع مختلفی از این محصول را تولید و عرضه کرده‌اند. که مناسب با دیزاین مدرن آشپزخانه‌ی شما می‌باشد.

انواع اجاق گاز

اجاق‌گاز طرح فر: این محصول ازنظر ظاهری شبیه اجاق‌گازهای فر دار می‌باشند اما مجهز به فر نیست، اجاق‌گاز طرح فر ارزان‌تر از سایر مدل‌های موجود می‌باشند.
اجاق‌گاز فر دار: این محصولات معمولاً 5 شعله بوده و مجهز به فر هم می‌باشد فر این محصولات از کیفیت و کارایی خوبی برخوردار است و از ظرفیت کافی برخوردار است.
اجاق‌گاز صفحه‌ای(توکار): اجاق‌گازهای صفحه‌ای به دلیل اشغال فضای کم طرفداران بیشتری دارند. اجاق‌گازهای توکار معمولاً برقی یا گازی هستند که بیشتر مدل گازی آن مورداستفاده قرار می‌گیرد و در مقایسه با اجاق گاز صفحه ای برقی مصرف انرژی کم‌تری هم دارند.

تمیز کردن اجاق گاز

جنس اجاق گاز معمولا با توجه به مدل هر محصول از استیل، شیشه و یا سرامیکی می باشند که عمدتا جنس مدل های توکار از شیشه و یا سرامیک می باشد؛ برای افزایش طول عمر محصول و حفظ جلا بهتر است که از تمیزکننده های طبیعی ازجمله جوش شیرین و سرکه استفاده کنید که آسیب و یا خط و خراشی بر روی دستگاه ایجاد نشود.

دانلود کاتالوگ محصولات اسنوا

راهنمای خرید اجاق‌گاز خوب ایرانی

از بهترین برندهای اجاق‌گاز ایرانی می‌توان به اسنوا اشاره کرد هرکدام از محصولات این شرکت کیفیتی بسیار عالی و طراحی شیک و مدرن بهره می‌برند.شما با توجه به نیاز و سلیقه‌ی خود می‌توانید مدل انتخابی را با مناسب‌ترین قیمت لحاظ شده در فروشگاه های اسنوا تهیه نمایید. یا برای ارتباط مستقیم با کارشناسان فروش اسنوا روی کلید زیر کلیک نمایید

یخچال فریزرهای اسنوا

اجاق گاز اسنوا در سری های زیر تولید و به بازار عرضه شده اند

سری Chef

اجاق گاز اسنوا

یخچال فریزرهای اسنوا

سری رومینا

اجاق گاز اسنوا

یخچال فریزرهای اسنوا

سری آترینا

اجاق گاز اسنوا

یخچال فریزرهای اسنوا

سری والنتینو

اجاق گاز اسنوا

یخچال فریزرهای اسنوا

سری آدرینا

اجاق گاز اسنوا

یخچال فریزرهای اسنوا

دانلود کاتالوگ محصولات اسنوا

Comments

mood_bad
  • Comments are closed.