مزایای داشتن بیو لینک

اگر از شبکه های اجتماعی برای تجارت استفاده میکنید، باید از مزایای داشتن بیو لینک اطلاع کافی داشته باشید. شبکه های اجتماعی دیگر فقط جذب فالور زیاد یا ارسال عکس های شیک نیستند. گر چه انجام این دو مورد هنوز هم خوب است. اما شما باید برنامه ای داشته باشید که افراد را از بستر شبکه اجتماعی خارج کرده و به وب سایت خود بیاورید.

شما نمیتوانید شبکه های اجتماعی را کنترل کنید. ممکن است فردا بیدار شوید و همه مشتریان خود را از دست رفته ببینید. ما امیدواریم این اتفاق هیچ گاه نیافتد، اما باید به فکر باشید تا مشتریانتان را از شبکه های اجتماعی خارج کرده و به وب سایت یا فروشگاه اینترنتی تان راهنمایی کنید.

بستر شبکه های اجتماعی به شما اجازه نمیدهند تا در پست های خود پیوند فعال داشته باشید. در عوض میتوانید یک لینک قابل کلیک در بیو شبکه اجتماعی خودتان بگذاید. این تنها جایی است که میتوانید بطور مداوم دنبال کنندگان خود را هدایت کنید. در ادامه ما برخی از مزایای داشتن بیو لینک را برای شما خواهیم گفت.

بخاطر داشته باشید که، شما میتوانید با ثبت نام در اصناف 724 یک بیولینک اختصاصی و زیبا برای خود و کسب و کارتان داشته باشید. برای اینکار به صفحه اصلی اصناف724 مراجعه کرده و روی دکمه ورود/ثبت نام در بالای صفحه کلیک کنید.

هدایت فالور ها

می توانید از لینک  بیوگرافی خود برای هدایت دنبال کنندگانتان به صفحاتی که می خواهید استفاده کنید. شاید این فروشگاه آنلاین شما باشد. یا شاید راههای تماس با شما. مهم نیست که آنها را به کجا هدایت می کنید. اما لینک بیوگرافی شما می تواند به شما کمک کند تا فالوورهای خود را از رسانه های اجتماعی خارج کرده و به صفحاتی که کنترل می کنید برسانید. و به شما این شانس را می دهد تا اطلاعات تماس آنها را ضبط کنید و بتوانید در آینده بهتر با آنها ارتباط برقرار کرده و پیگیری کنید.

پیروان را به مشتری تبدیل کنید

رسانه های اجتماعی یک ابزار بازاریابی است. همه ابزارهای بازاریابی خوب باید دارای استراتژی و روشی برای تبدیل کسانی باشند که آن را می بینند. در این حالت ، شما می خواهید از پست های اجتماعی خود به عنوان راهی برای افزایش دنبال کنندگان خود و سپس تشویق آنها به خرید استفاده کنید. راه هایی که برای فروش مستقیم در اینستاگرام وجود دارد ، ممکن است معیارهای لازم را رعایت نکند.

در عوض ، آوردن افراد از اینستاگرام و مستقیماً به صفحه فروشگاه یا خدمات شما راه بسیار بهتری برای فروش است. می توانید در مورد محصول یا خدمات خود در یک پست اینستاگرامی صحبت کنید و سپس با “روی پیوند موجود در بیوگرافی من کلیک کنید تا بیشتر بیاموزید” یا “به پیوند موجود در بیوگرافی من سر بزنید تا محصول خود را دریافت کنید” پایان دهید. همچنین می توانید در مورد هر چیزی که در Stories یا ویدیوهای زنده خود می فروشید صحبت کنید و همیشه مخاطبان خود را برای خرید به پیوند موجود در بیوگرافی خود هدایت کنید.

پیگیری ترافیک

تجزیه و تحلیل و ردیابی در فرایندهای بازاریابی و فروش بسیار مهم است. پس، شما می خواهید مطمئن شوید که زمان، انرژی و پول خود را در بسترهای مناسب قرار می دهید. شما می خواهید ببینید چه نوع ترافیکی از اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی دریافت می کنید.

متأسفانه ، ردیابی ترافیک شما می تواند کمی مشکل باشد. یک راه وجود دارد که می توانید آن را بسیار آسان کنید: از یک بیولینک استفاده کنید و آن را با Google Analytics خود همگام سازی کنید. شما می توانید ببینید چقدر ترافیک از رسانه های اجتماعی به دست آمده است و هنگامی که مشتریانتان در صفحات مورد نظر شما قرار گرفتند چه کاری انجام دادند.

لینک های خود را بهینه کنید

شما میتوانید در شبکه های اجتماعی خود هر پستی را به یک لینک ارتباط دهید، اما بیاد داشته باشید هر گاه کوچکترین تغییری در لینک خود اعمال کنید باید تمام پست های خود در شبکه های اجتماعی تان را نیز تغییر دهید، اینکار وقت بسیاری را از شما خواهد گرفت در حالی که با کمک ابزاری ساده مثل بیو لینک فقط کافی است یکبار تغییرات خود را اعمال کنید و مطمئن باشید مشتریانتان در لحظه تغییرات شما را خواهند دید.

این تغییرات بظاهر کوچک میتواند از شماره تماس شما باشد یا لینک آخرین فروش ویژه محصولتان.

دیگر نیاز نیست نگران تغییرات در آدرس، تلفن، شبکه های اجتماعی یا محبوبترین پادکست یا ویدئوکستتان در آپارات یا یوتیوب باشید، براحتی همه تغییرات خود را اعمال کرده و آنها را تنها در یک جا اصلاح کنید تا همه پستها، و شبکه های اجتماعی شما بصورت همزمان آپدیت شوند.

 

Comments

mood_bad
  • Comments are closed.