قوانین و مقررات سایت

ثبت نام در سایت اصناف724  و استفاده از آن، به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط این سند و همچنین سند پیمان حریم شخصی کاربران تلقی می‌شود. عضویت در سایت اصناف724 و یا پرداخت هزینه در آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت اصناف724 مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

شما برای استفاده از وب سایت این قوانین را پذیرفته اید:

هدف از ثبت اطلاعات صرفا معرفی کسب و کار و آشنایی کاربران با شما هستند.

برای استفاده از بعضی از بخش های این وب سایت باید نسبت به ایجاد یک حساب کاربری اقدام کنید و اطلاعات اولیه خود مانند نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و ایمیل خود را در اختیار ما بگذارید. شما مسئول هر گونه فعالیتی هستید که در سیستم انجام می دهید. اگر به هر دلیلی مخالف قوانین عمل کنید، حساب شما مسدود می شود.

از حساب کاربری خود صرفا برای معرفی کسب و کار و توانایی های فردی خود می توانید استفاده کنید.

شما نمی‌توانید از اسامی جعلی/توهین آمیز/ منافی عفت عمومی برای خود استفاده کنید.

شما نمی‌توانید از نام بازیگران و افراد مشهور برای خود استفاده کنید.

وب سایت اطلاعات شغلی برخی کسب و کارها را بصورت خودکار در سایت ذخیره می کند و در صورتی که نیاز به ویرایش یا حذف آن داشتید می توانید با پشتیبانی صحبت کنید تا نسبت به دستری لازم برای شما اقدام شود.

تعریف کاربر

کاربر شخصی است که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت نام درج کرده است (در سایت ثبت نام نموده) و یا با ثبت آگهی از خدمات سایت اصناف724 استفاده نماید.

عضویت در سایت

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت ورود (بالای سایت سمت چپ) مراجعه کنند.

در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، نام کاربری، شماره موبایل، ایمیل (اختیاری) و رمز عبور عضویت خود را در سایت ثبت کنند .

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند به صفحه فراموشی رمز عبور مراجعه کرده و پس از تکمیل اطلاعات در صفحه مورد نظر ، رمز عبور مجددا برای ایشان ارسال می شود .

از آنجا که کلیه پیام های سایت برای کاربر از طریق پست الکترونیک و شماره موبایل وی انجام می پذیرد بنابراین کاربر باید آدرس پست الکترونیک و شماره موبایل خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نماید و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است

اطلاعاتی مانند نام کاربری و رمز عبور به آدرس پست الکترونیک و شماره موبایل کاربر ارسال می شود پس مسئولیت ثبت اشتباه اطلاعات مستقیما بر عهده شخص کاربر می باشد .

عضویت در سایت اصناف724 رایگان است

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

اصناف724 به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

اصناف724 متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت اصناف724، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

دامنه «asnaf724.ir »، نام « اصناف724 »، لوگو و سایر علائم تجاری ثبت شده، آگهی ها و خدمات درج شده در سایت متعلق به اصناف724 و شخص حقیقی می باشد و بدون کسب اجازه کتبی، هرگونه کپی‌برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود. علاوه بر این، اسناد، توافقنامه‌‏ها، فرم‏‌ها، درخواست‏‌ها، طرح سربرگ صفحات، شکل‌های گرافیکی و دکمه‌ها، کلیه محتویات وب‌سایت، اطلاعات، طراحی، متون، گرافیک، نرم‌افزار، عکس، ویدئو، فایل صوتی و موارد مشابه، و همچنین کدهای نرم‌افزاری در مالکیت انحصاری اصناف724 بوده و بدون کسب اجازه کتبی، کپی‌برداری از آنها ممنوع است.همچنین کلیه محتویات وب‌سایت نیز مشمول قانون کپی‌رایت (مالکیت حقوق معنوی) می‌شود.

اصناف724 درهرزمان که احساس کند کاربر اقدام به فعالیت های غیر قانونی و یا ممنوعه کرده است می تواند کلیه خدمات خود را و دسترسی کاربر به سایت را قطع کرده و سپس به مراجع قانونی اطلاع رسانی نماید.در واقع اصناف724 این اختیار را دارد که در هرزمان و بدون اطلاع قبلی دسترسی کاربر به سایت و اراته خدمات به کاربر را قطع نماید

به منظور حفظ حریم شخصی کاربران کلیه اطلاعات شخصی و حقوقی انها در سرور امن سایت اصناف724 نگهداری شده و در اختیار شخص دیگری قرارنمی گیرد شایان ذکراست پس از عضویت ، مسئولیت نگهداری از نام کاربری و رمزعبور و کلیه عملیات انجام شده در سایت توسط آن نام کاربری به عهده کاربر می باشد.

محتوا

مسئولیت صحت و سقم و درستی مطالب ثبت شده توسط کاربران برای درج آگهی در سایت منحصرا بر عهده خود کاربر و شخص آگهی دهنده می باشد و اصناف724 هیچگونه مسئولیتی در قبال بیان مطالب و اطلاعات خلاف واقع و نادرست در آگهی های ثبت شده توسط کاربران ندارد .

نقدها ، نظرات ، ارتباطات و سایر مطالب

کاربرانی که قصد ارسال نظرات خود در سایت را دارند، حتما مقررات زیر را مد نظر قرار دهند بدیهی است که اگر این قوانین رعایت نشود، نظر کاربر تایید نشده و در نتیجه در سایت به نمایش در نمی آید.

با این حال، اصناف724 هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی اصناف724 درباره محتویات آن نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.

تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین و مقررات، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا حتی الامکان از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند.

تنها نظراتی که مرتبط با آگهی مورد نظر باشند، تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط با آگهی خودداری نمایید.

کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش اصناف724 را در قسمت مربوطه اعلام نمایند، لذا از نوشتن نقد خود درباره سایت در قسمت نظرات خودداری نمایید.

کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند، و همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره محصولات جدا خودداری نمایند.

ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا نشانی ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.

لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

لازم است کاربران نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تایید نظرات کاربران است.