در بازاریابی اجتماعی تاثیر قوی تری ایجاد کنید

در بازاریابی اجتماعی تاثیر قوی تری ایجاد کنید.

ما ویژگی جدیدی را در اصناف724 برای شما معرفی کرده ایم. آیا مشتاق هستید که در مورد آن بیشتر بدانید؟ و اینکه بدانید چگونه در بازاریابی اجتماعی تاثیر قوی تری ایجاد کنید.

ما به ان بیو اصناف یا بیولینک میگوییم.

اکنون احتمالاً به این فکر می کنید: بیولینک دقیقاً چیست ، چگونه برای کسب و کار من مفید است و چگونه می توانم آن را راه اندازی کنم؟

 

نگران نباشید ، ما درباره آن بطور کامل صحبت میکنیم! بیایید با اصول اولیه شروع کنیم!

 

بیو لینک چیست؟

Bio-Link چیست؟

با بیولینک ، می توانید حضور خود در اینترنت را بهینه کنید ، خواه وبلاگ نویس باشید ، هنرمند باشید یا یک پلت فرم تولید محتوا را اداره کنید.

شما فقط یک پیوند دریافت می کنید تا همه محتواهایی را که دنبال کنندگان را به آن سوق می دهید ذخیره کنید.

آن پیوند را در هر کجا به اشتراک بگذارید ، مانند بیوگرافی اینستاگرام ، پست های فیس بوک یا واتساپ و تلگرام، ساده است.

با میزبانی همه پیوندها در یک صفحه واحدِ قابل تنظیم ، مخاطبان شما می توانند بسته به آنچه مورد علاقه آنهاست ، جایی را که می خواهند بروند انتخاب کنند.

شما می توانید کانال های رسانه های اجتماعی خود را بر این اساس تنظیم کنید ، بنابراین آنها پس از بازگشت به همه این موارد دسترسی خواهند داشت.

در نهایت ، این منجر به آگاهی بیشتر و رضایت مشتری می شود!

اکنون بیایید در مورد مزایای بیولینک صحبت کنیم تا متقاعد شویم که این ابزاری است که از دست می دهید.

مزایای Bio-Link

این یک صرفه جویی بزرگ در زمان است

به عنوان یک بازاریاب رسانه های اجتماعی ، از سیاست اینستاگرام در مورد پیوندها مطلع هستید. شما فقط یک مکان برای قرار دادن پیوندهای خود به منابع خارجی و آن در بیوگرافی اینستاگرام دارید. حال ، اگر از پیوند عمومی استفاده کرده اید و به یک مقصد واحد ارسال می شود ، یعنی جدیدترین پست وبلاگ شما. وقتی وبلاگ خود را به روز می کنید ، باید پیوند خود را بارها و بارها تغییر دهید.

با استفاده از بیولینک اصناف ، می توانید URL مقصد آن پیوند را تنها یکبار ویرایش کنید. نیازی نیست همه پست های تجاری خود را بارها و بارها تغییر دهید.

 

سفارشی سازی

در اصناف724 ، ما درک می کنیم که هر برند شخصیت خاص خود را دارد. به همین دلیل است که ما سطح بالایی از سفارشی سازی را در بیولینک معرفی کرده ایم. شما می توانید رنگ های دلخواه خود را متناسب با شخصیت برند خود انتخاب کنید!

این از نظر بصری برای کاربر جذاب است ، زیرا وسوسه می شود از وبلاگ ، وب سایت یا هر چیزی که در آن ثبت نام کرده اید دیدن کند!

 

رشد مخاطب

با استفاده از این ویژگی می توانید مخاطبان خود را افزایش دهید! چگونه؟ بیو لینک ما دارای قابلیت هدف گیری مجدد هستند.

Comments

mood_bad
  • Comments are closed.