جدیدترین ترند ابرو در سال 2019

دنیای مد و زیبایی هر ساله ترندهای جدید آرایشی و زیبایی را به مردم معرفی میکند که به لطف شبکه‌های اجتماعی،شناخت آن ها در سال های اخیر با روندی بسیار سریع تر از گذشته پیش می رود.

با توجه به اینکه ابرو‌ها یکی از اساسی‌ترین عناصر زیبایی صورت محسوب می‌شوند انتظار می رود سبک و ترند جدیدی برای آرایش ابرو‌ها نیز به وجود آید و مدل‌های قبلی به فراموشی سپرده شوند. ابرو‌ها بر روی چهره، جوانی و زیبایی کلی تاثیر گذار هستند و یکی از مواردی می‌باشند که می‌توانند تفاوت زیادی را در چهره ایجاد کنند.

ترند ابرو در سال 2019
هنرمندان آرایشی بر این باورند که ابرو‌های خط دار و کشیده شده با خطوط تمیز و مرتب به زودی و برای همیشه از بین خواهند رفت. این گونه از ابرو‌ها را همچنان هم می‌توان در تصاویر اینستاگرامی مدل‌های آرایشی مشاهده کرد، اما دنیل مارتین (Daniel Martin) یکی از کارشناسان آرایشی برند دیور، و سارا ورن (Sara Wren) متخصص آرایشی استودیو میلک میکاپ (Milk Makeup) در این زمینه کاملا اتفاق نظر دارند و هر دو معتقدند که ابرو‌های خط دار به زودی از مد خواهند افتاد.

لیفت و میکروبلیدینگ جایگزینی مناسب برای ابروهای قدیمی

ترندهای زیبایی خبر از چهره هایی نچرال را می دهند که در عین سادگی زیبایی را به ار مغان می آورند.یکی از آیتم های داشتن چهره ای نچرال ابروهایی با حالت طبیعی است که البته همه ی افراد به صورت طبیعی ابروهایی پر پشت و مرتب ندارند بنابراین روشهایی نوین برای این افراد به وجود آمده تا همه ی افراد بتوانند با استفاده از آن به مد روز نزدیک باشند.

میکروبلیدینگ با متد فیبروز، به روزترین و ظریفترین تکنیک جهت فرمدهی و پرکردن جاهای خالی ابرو میباشد. در این روش به دلیلی سطحی بودن کار و استفاده از رنگهای برپایه گیاه، پوست اسیب نمیبیند، با گذشت زمان بدرنگی نخواهید داشت و جلوه ای کاملا طبیعی به چهره شما میبخشد. میکروبلیدینگ بهترین روش برای کسانی است که به دنبال تغییری نامحسوس و چهره طبیعی هستند.همچنین بعد از پر کردن ابرو با روش میکروبلیدینگ لیفت و لمینت ابرو هم روشی جدید است که در آن ابروهایتان به سمت بالا حالت داده میشود، پر پشت تر ،مشکی تر میشود  و تار های ابروهایتان زخیم تر میشود که همراه با آن ویتامینه هم انجام میشود . در این مدل ابروهای شما به سمت بالا کشیده میشود و هاشوری و هالیوودی بنظر میرسد. کسانی که جهت تارهای ابرویشان به سمت پایین هست و یا کسانی که دائم از ژل ابرو و یا ریمل ابرو استفاده میکنند تا ابروهایشان حالت خوبی بگیرد و فیکس بشود پیشنهاد میشود که لیفت و لمینت ابرو انجام دهند. در واقع منظور از لیفت ابرو ؛ بالا کشیدن موهای ابرو با موادی کاملا ارگانیک و بدون خطر است.  که علاوه بر زیبایی باعث تقویت ابروها میشود. در این روش ابروها به روش هاشوری و رو به بالا قرار میگیرد که بسیار زیباست .

جهت انجام انواع میکروبلیدینگ هاشور فیبروز و میکروپیگمنتیشن در شهر مشهد با شماره 09152773735 تماس بگیرید.

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.