اسیر در قلاب: چطور محصولات اعتیادآور بسازید اثر نیر ایال

در این بخش  بهترین کتابهای بازاریابی از نگاه اصناف724 معرفی شده‌اند. اغلب این کتابها به زبان فارسی هم ترجمه و چاپ شده‌اند. ولی ما نسخه انگلیسی کتاب را معرفی می‌کنید تا خودتان بهترین ترجمه و ناشر را انتخاب کنید.

آیا برای طراحی محصول بعدی طوفان فکری به راه انداخته‌‌اید؟ اگر چنین است، این کتاب را همین حالا بخوانید. نیر در این کتاب اصول واقعی موفقیت محصول را آموزش می‌دهد. چرا بعضی محصولات شکست می‌خورند و سایر محصولات به موفقیت گسترده می‌رسند؟
به عقیده نیر، موفقیت محصول به میزان اثرگذاری آن بر رفتار مشتری بستگی دارد. استفاده از موفق‌ترین محصولات چندان آسان نیست، بلکه استفاده نکردن از آن‌ها دشوار است. کاملا متقاعد‌کننده هستند و نمی‌توان از آن‌ها دست کشید.
همچنین نیر روش خلق محصولات اعتیادآور با استفاده از روش قلاب را یاد می‌دهد. روش قلاب چهار مرحله دارد: نشانه‌گیری، اقدام، پاداش متغیر و سرمایه‌گذاری که در کتاب توضیح داده می‌شود.
با اجرای این روند در محصولات و روش‌های بازاریابی خود می‌‌توانید محصولاتی اعتیادآور خلق کنید که مشتری را به قلاب بیندازد.

Share:

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest

شبکه های اجتماعی

محبوبترین ها

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

نوشته های مرتبط

modafdesign

طراحی پارچه لباس بیانگر فرهنگ، قومیت، شخصیت و مقام یک فرد بوده و به همین دلیل ارزش و اهمیت بسیاری داشته است چرا که از

ادامه مطلب »

hosseini

سید رضا حسینی برج وکیل پایه یک دادگستری در مشهد موسسه حقوقی حق جویان با به کارگیری تخصص وکلای پایه یک دادگستری در زمینه های

ادامه مطلب »

مسکن قرایی

مسکن قرایی عضو مجاز و ممتاز باسابقه درخشان 30 ساله در مناطق امامت و آزادشهر و هاشمیه و گلشن و باهنر وصیاد و اقبال و…….

ادامه مطلب »

soosan

سوسن باقری * آنلاین * حضوری (در شهر مشهد) * تمام سنین *خصوصی و نیمه خصوصی * سطوح مقدماتی و پیشرفته General Education/Speaking/Listening/Writing تلفن تماس

ادامه مطلب »