اسانس انار خوراکی حلال در آب و روغن میباشد. این اسانس از هسته انار تهیه می شود. و استخراج با روش های مختلفی مانند پرس سرد مایکروویو و غیره حاصل می شود.

فروش اسانس انار از طریق اینترنتی نیز امکان پذیر است.

اسانس انار:

انار یک ماده مغذی و غنی بوده، که نمادی از سلامتی، باروری و زندگی جاودانه است.

اسانس آن توسط متخصصان بهداشت و سلامت، جهت استفاده در مصارف آرایشی و بهداشتی مورد تایید می باشد. و به دلیل توانایی قوی و تاثیر فوق العاده در جوان سازی پوست و مو در بسیاری از محصولات زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد.

ترمیم آسیب های پوستی:

کراتینوسیت ها سلول هایی هستند که در لایه خارجی پوست وجود دارند. و روغن هسته انار می تواند آنها را تحریک کند. کراتینوسیت ها به جوان سازی پوست کمک می کنند. و سرعت ترمیم پوست را افزایش می دهند.​

خواص عصاره انار

خواص اسانس خوراکی در حوزه سلامتی بسیار پرکاربرد است. زیرا حاوی اسیدهای چرب مفید، آنتی اکسیدان ها، خواص ضد سرطانی می باشد.

آب انار نسبت به سایر آب میوه ها دارای مقادیر بیشتری آنتی اکسیدان است. آنتی اکسیدان های موجود در آب انار می توانند، به حذف رادیکال های آزاد، محافظت از سلول ها در برابر آسیب های خارجی و کاهش التهاب کمک کنند.

اسانس انار با رایحه اشتها برانگیز و آرامش بخش به برانگیختن اشتها کمک می‌کند.

اسانس انار با فعالیت های مختلف بیولوژیکی با کاربردهای بالقوه درمانی در برابر التهاب، سرطان، دیابت، پوکی استخوان، بیماری عروق کرونر قلب، آلزایمر، ایدز و ناباروری مردان از خود نشان می دهند.

در صورتی که میخواهید در باره طعم دهنده و اسانس اطلاعات بیشتری داشته باشید میتوانید با ما در تماس باشید.

لینک زیر را کلیک کنید تا به همه راه های ارتباطی با ما دسترسی داشته باشید.

سروش تجارت

Comments

mood_bad
  • Comments are closed.