از پیوند بیوگرافی اینستاگرام خود استفاده کنید

از پیوند بیوگرافی اینستاگرام خود استفاده کنید

اغلب افرادی را می بینیم که یک وب سایت ، محصول یا کاری را در اینستاگرام تبلیغ می کنند. اما وقتی بیولینک آنها را بررسی می کنیم پیوندی نمی بینیم! این نکته بسیار کوچک به شما کمک می کند. تا حداکثر استفاده را از فضای پیوند بیو اینستاگرام خود ببرید. و ترافیک را به جایی که می خواهید برسانید.

حتی هنگام ایجاد یک نام تجاری در رسانه های اجتماعی، نیز این کار را انجام دهید. اگر چیزی را در اینستاگرام به اشتراک می گذارید. و می خواهید افراد را به وب سایت دیگری راهنمایی کنید. توصیه می کنم از پیوند بیو اینستاگرام خود استفاده کنید.

برای بهبود تجارت خود از بیولینک استفاده کنید.

نحوه استفاده از پیوند اینستاگرام در بیو برای افزایش ترافیک

احتمالاً بارها این جمله را دیده اید: حساب مورد علاقه اینستاگرام شما عکسی را در مورد چیزی جالب ارسال می کند. و زیرنویس را با “پیوند در بیو برای مطالعه بیشتر” به پایان می رساند. اگر از یک حساب کاربری اینستاگرام استفاده می کنید. این “پیوند در بیو” برای جلب مخاطبان از اینستاگرام به سایت شما ضروری است.

با توجه به اینکه چگونه این پلت فرم شما را به یک پیوند دائمی در بیوگرافی نمایه شما محدود می کند. در این پست ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید از پیوند خود در بیو در اینستاگرام بیشترین بهره را ببرید.

بیایید شروع کنیم.

پیوند در بیو به چه معناست؟

همانطور که از نامش مشخص است ، “پیوند در بیو” به URL قابل کلیک اشاره دارد که می توانید به بخش نمایه خود اضافه کنید.

اکثر پلتفرم های رسانه های اجتماعی به شما این امکان را می دهند که پیوندی را در بیوگرافی خود اضافه کنید تا دنبال کننده ها به وب سایت ، صفحه محصول ، محتوا یا برخی از صفحات مهم دیگر منتقل شوند.

در سیستم عامل هایی مانند فیس بوک و توییتر ، افزودن پیوند به صفحه اصلی وب سایت شما ممکن است کافی باشد زیرا می توانید پیوندهای قابل کلیک را به صفحات ، محصولات یا محتواهای جداگانه در پست های خود به اشتراک بگذارید.

اما در مورد اینستاگرام کمی متفاوت است. حسابهای دارای بیش از 10 هزار دنبال کننده این امکان را دارند که پیوندها را از طریق پست های خود به اشتراک بگذارند.

اما آنهایی که هنوز دنبال کننده های خود را ایجاد می کنند ، باید از پیوند واحد موجود در بیو استفاده کنند تا دنبال کنندگان را به یک صفحه محصول یا بخشی از محتوا هدایت کنند.

بعلاوه ، خارج از نکات برجسته Stories ، پیوندهای Stories زودگذر هستند و برای یک حساب با هر اندازه ای مناسب نیستند تا مهمترین آدرس های اینترنتی را به منظور جلب ترافیک رسانه های اجتماعی به آنها نشان دهند.

پیوند بیو اینستا

پیوند اینستاگرام در بیو زمانی که می خواهید چندین محصول ، پست و صفحه مهم را برجسته کنید ، محدود کننده به نظر می رسد.

خوشبختانه چندین پیوند در بیو لینک ها وجود دارد که به شما امکان می دهد همه این مقاصد پیوند اصلی را کنار هم قرار داده و آنها را از طریق یک نشانی اینترنتی واحد به اشتراک بگذارید. این منجر به یک صفحه سفارشی با تمام پیوندهای مربوطه می شود که می خواهید به اشتراک بگذارید.

این باعث می شود تجربه کاربر بسیار یکپارچه تر شود زیرا آنها می توانند به راحتی از یک جا به همه پیوندهای مربوطه دسترسی داشته باشند.

به این معنی که شما به دلیل محدودیت پیوندها برای پست های جداگانه ، احتمالاً از بین نمی برید.

همچنین عبارت “پیوند موجود در بیو” که برای همه در اینستاگرام آشنا است. با استفاده از این صفحات، شما می توانید آخرین فروش ها ، مقالات خبری ، مجموعه محصولات یا موارد دیگر را در محتوای خود را برجسته کنید و همچنان به طور موثر به همه آنها پیوند دهید.

به مخاطبان یادآوری می شود که روی هر پست مربوطه روی آن پیوند کلیک کنند. همچنین می توانید صفحات اصلی یا آدرس و شماره های تماس مهم خود را حفظ کرده و پیوندهای دیگر را برای آخرین محتوا براحتی تغییر دهید.

نحوه قرار دادن پیوند در بیوگرافی اینستاگرام خود

به راحتی می توانید پیوند را در بیوگرافی اینستاگرام خود اضافه یا به روز کنید. می توانید از برنامه تلفن همراه یا وب سایت اینستاگرام در دسکتاپ خود استفاده کنید.

 

مراحل زیر را دنبال کنید:

 

  1. پروفایل اینستاگرام خود را ویرایش کنید

به نمایه خود بروید و روی دکمه “ویرایش نمایه” ضربه بزنید.

از پیوند بیوگرافی اینستاگرام خود استفاده کنید

  1. آدرس URL را در قسمت وب سایت اضافه کنید

در قسمت “وب سایت” ، نشانی اینترنتی را که می خواهید به بیوگرافی خود اضافه کنید وارد کنید.

از پیوند بیوگرافی اینستاگرام خود استفاده کنید

  1. تغییرات را ذخیره کنید

روی “Done” ضربه بزنید و تمام – شما اکنون پیوندی در بیوگرافی اینستاگرام خود دارید.

Comments

mood_bad
  • Comments are closed.